O NAS NASZ TEAM
Zaprojektować dobre logo potrafi wielu grafików. Zrobienie ciekawej ulotki też nie jest problemem. Nawet w trzech wersjach, żeby klient miał z czego wybierać. Obsłużyć raz w roku jakąś niewielką imprezę już jest trochę trudniej, ale też się przecież da. Agencji Reklamowych w całej Polsce są setki. Ale ile jest firm, które nie dość, że projektują ulotki, wymyślają logotypy, drukują plakaty to jeszcze mają niebanalne pomysły na gadżety, kręcą filmy, produkują spoty radiowe, programują strony i przygotowują targi?

My nie wykonujemy dla klientów konkretnych zleceń, my się klientami opiekujemy. Naszym celem jest zapewnienie klientom komfortu i poczucia bezpieczeństwa, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!
Od wymyślenia i zaprojektowania logotypu, przez projekty wizytówek, ulotek czy plakatów aż po kompleksową obsługę konferencji, targów czy rodzinnego pikniku. Nie boimy się stwierdzenia, że dla naszych klientów jesteśmy w stanie zrobić wszystko.


Marka Forms Group to gwarancja najwyższej jakości w dziedzinie reklamy i PR.
Jesteśmy młodzi, energiczni i pełni nowatorskich pomysłów. W naszych szeregach znajdują się graficy, programiści, menadżerowie, projektanci oraz fotograficy i operatorzy kamer. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w dziecinie reklamy i PR. Dzięki temu nie obawiamy się, że nie sprostamy jakiemuś zadaniu.